Za učence in starše OŠ Sečovlje

Spoštovani starši, dragi učenci,

za nami je drugi mesec pouka v tem šolskem letu, med drugim tudi teden ali dva  izobraževanja na daljavo za učence od 6. r – 9.r.. Čeprav smo bili pripravljeni in smo nekako pričakovali, je prišlo prehitro, iznenada. Upam, da ste šolsko delo na daljavo redno in vestno opravljali in so počitnice zaslužene. To si mora odgovoriti vsak učenec sam, v večini ste bili res odgovorni in delovni, kar so učitelji pohvalili.

Starši ste se udeležili prvih govorilnih ur na daljavo. Ponekod je bilo pri prijavi še nekaj tehničnih težav, zato se v bodoče prijavite pravočasno.

Danes so že nastopile jesenske počitnice. Želim vam, da so le – te nagrada za vestno delo in počitek, zato jih preživite s svojimi najdražjimi, morda še s kakšno dobro knjigo in sprehodom na svežem zraku.

Ob vsem tem ne pozabimo, da je epidemiološko stanje v državi vsak dan slabše, zato upoštevajmo vse ukrepe in  priporočila NIJZ.

Skupaj bomo zmogli! Ostanite zdravi, da se čimprej vidimo ponovno v šolskih klopeh.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.