Prvi šolski dan

Šolsko leto 2015/16 se prične v torek, 1. septembra. Vsi učenci od 2. do 9. r se zberejo v šolski telovadnici ob 8.15.

Po kratkem nagovoru ravnateljice in predstavitve novosti v novem šolskem letu, se bodo učenci skupaj z razredniki odpravili v učilnice. Od 3. šolske ure dalje bo potekal pouk po urniku in sicer za učence od 2. do 5. r. do 12. ure ter za učence od 5. do 9. r. do 12.50. Učenci prinesejo s seboj šolsko torbo, DZ, copate in pisala.

Kosilo bo organizirano le za učence, ki se bodo predhodno najavili. Vozači odidejo domov takoj po končanem pouku, s prvim avtobusom po novem voznem redu.

Šolski zvonec.

Prvošolci na matični šoli v Sečovljah bodo prišli v spremstvu staršev ob 10. uri, na Podružnični šoli v Sv. Petru ob 18. uri.

Naj bo novo šolsko leto 2015/16 uspešno in zadovoljno.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.