Športna sobota za zdravje

Letos je naša šola vključena v nov projekt “Uživajmo v zdravju” in nadaljujemo s projektom FIT – “Učimo se za življenje”. Zato smo se odločili, da ob zaključku tedna mobilnosti – dan brez avtomobila – organiziramo delovno športno soboto.
V soboto, 24. 9. 2016, so se vsi učenci naše šole odpravili na pohod. Predmetna stopnja se je odpeljala in prehodila poti po Vremščici. Učenci iz podružnice v Svetem Petru so se sprehodili po okoliških gričih. Učenci od 1. do 5. razreda skupaj z njihovimi starši in učiteljicami smo se sprehodili od našega največjega zaklada – Sečoveljskih solin do izliva reke Dragonje v morje. Dan je bil prečudovit in paša za oči še lepša. Ta dan je res pripomogel k našemu motu – UŽIVAJMO V ZDRAVJU. Uživajmo v gibanju in zdravi prehrani.

Zapisala: Irena Rupena

(Ogledano skupaj: 188, današnjih ogledov: 1)

Morda vam bo všeč tudi...