Kros ter zabavne štafetne igre

V ponedeljek, 6. junija 2022, smo imeli v 1. triadi aktiven športni dan “Kros ter zabavne štafetne igre”. Vsi učenci od 1. do 3. r z učiteljicami smo se zbrali pred šolo, vzeli s seboj dodatno pijačo in se odpravili na pripravljeno kros progo pod gasilskim domom. Dobro smo si ogledali progo in jo prehodili, nato smo se pravilno ogreli in tek se je pričel. Najprej so se na progo pognali izkušeni tretješolci in tretješolke, ostali učenci so jih spodbujali in glasno navijali. Sledili so jim drugošolci in prvošolci. Po končanem teku smo razglasili zmagovalce po razredih in prvim trem učencem podelili medalje ter jim čestitali. Športni dan se je nadaljeval v zabavnem štafetnem duhu. Učence smo razdelili v 6 mešanih skupin in športna zabava se je začela. Vsi učenci so športno sodelovali in spodbujali svoje tekmovalce, ki so prenašali sladolede, pladnje z žogicami in obroče. Najboljši skupini smo športno zapoloskali. Sledila je zaslužena malica in malce počitka. Nazadnje smo se preizkusili še v moštvenih igrah, najljubša igra je bila Med dvema ognjema.

Dan je prehitro minil, saj smo se imeli res lepo, pa čeprav je vroče bilo. Juhej 🙂