Predavanje za starše

Podrobnosti dogodka

VABILO

Spoštovani starši,

se morda pri vas večkrat družijo vrstniki vašega otroka, organizirate razne zabave, a vas pri tem prestreže pomislek »Kaj pa če se kateremu otroku kaj zgodi? Kaj moram v tistem trenutku storiti? Kako naj mu pomagam?«

Vabimo Vas na predavanje in delavnico na temo Prva pomoč – ukrepi pri življenjsko ogroženih stanjih, ki bo v torek, 15. 10. 2019, ob 17.30, v šolski jedilnici.

Srečanje bosta vodili Katja Štajner ter Pamela Isenaj, dipl. medicinski sestri iz Centra za krepitev zdravja Piran.

Pridite na srečanje z vsemi vašimi vprašanji.

Ravnateljica:

Mirela Flego