Varno v prometu – dejavnost v sklopu projekta Pasavček

Predšolski otroci iz vrtca Sečovlje smo se v petek, 31. marca 2017, z avtobusom odpravili v Sveti Peter na obisk v podružnični vrtec in šolo. Ker je RED, da JE treba VEDNO PAS PRIPET, smo se na avtobusu vsi pripeli z varnostnimi pasovi. Ugotovili smo, da je pripet tudi voznik avtobusa.

Obiskali smo tudi šolarje podružnične šole z učiteljicama Matejo in Darjo.

V Svetem Petru smo z vzgojitelji pripravili različne dejavnosti, sklenili smo krog prijateljstva, se predstavili drug drugemu, in skupaj preživeli dopoldne. Na travniku pred vrtcem smo se igrali gibalno igro »Stop, policija!« in »Vožnja z motorji«. Na betonskem igrišču pa smo se vozili s kolesi, skiroji in poganjalci. Otroci so se družili tudi na vrtčevskem igrišču, na igralih in igrali nogomet.
Po kosilu smo se z avtobusom odpravili nazaj v naš vrtec. Preživeli smo lep, sončen dan.

Tanja Mozgan Imperl