Vem, kam grem

Spoštovani učitelji in šolski svetovalni delavci,

ste morda že utegnili preveriti naš nagradni natečaj »Vem, kam grem.«?

Nekateri med vami ste se z otroki že lotili reševanja serije izzivov in ustvarjanja zemljevidov kariernih poti – prispevki, ki smo jih prejeli na naš elektronski naslov in za katere se vam zahvaljujemo, so naravnost navdihujoči!

Natečaj za čim bolj izvirno predstavitev otrokovega zemljevida karierne poti je sicer odprt še naslednje 3 tedne, sodelovanje je preprosto, otroci morajo:

1. rešiti trodelno serijo izzivov (točna navodila so vsebovana v prilogah);
2. z mobilnim telefonom, tablico ali fotoaparatom posneti fotografijo svojega izdelka;
3. do 30. novembra 2018 poslati fotografijo svojega izdelka ter sken (ali fotografijo) izpolnjenega prijavnega obrazca na naš elektronski naslov natecaj@ess.gov.si.

V začetku decembra 2018 bomo izbrali in razglasili najboljše izdelke, otroke pa nagradili s praktičnimi nagradami. Podelili bomo:

– 15 x rolka,
– 15 x nahrbtnik,
– 15 x set luči za na kolo,
– 15 x zvonček za na kolo,
– in ostale lepe nagrade (16 GB USB ključke, copatke, pisalne komplete, igralne komplete poklicnih kart, idr.).