covid-19

Spoštovani starši,
epidemiološka slika se iz dneva v dan slabša. S strani območnega epidemiologa smo bili obveščeni, da je prišlo v enem primeru do potrjene okužbe tudi med učenci naše šole, zato je en oddelek učencev v karanteni. S strani NIJZ-ja so prejeli vsi starši učencev tega oddelka ter zaposleni vsa potrebna navodila.
Vsi ostali oddelki šole in vse skupine vrtca nadaljujejo z delovanjem po programu, v skladu s higienskimi priporočili NIJZ in hišnim redom, ki velja v šoli oz. v vrtcu.

Zahvaljujemo se vam za vaše razumevanje in sodelovanje, naša skupna naloga je, da ohranjamo zdravje vseh nas, da upoštevamo splošne higienske ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-COV-2 in vas vljudno prosimo, da v vrtec in v šolo prihajajo le zdravi otroci.

Želimo vam prijetne jesenske dni.

Vodstvo šole in vrtca