Otvoritev jeklenih plezal na atletskem igrišču

V torek, 7. 6. 2022, je bilo na atletskem igrišču pri naši šoli zelo živahno. Potekala je odtvoritev jeklenih plezal, nove pridobitve so se sečoveljski učenci zelo razveselili. Otvoritveni program s posebnimi gosti so popestrili naši učenci s štirimi kulturnimi točkami:

1.  IL RAP DELLO ZAINO, učenci 4. b  pod mentorstom učiteljice Karmen Fonda,

2. Plesna hiphop točka učenk 5. r, ki obiskujejo plesno šolo Swang,

3. Mia Martinjaš, učenka 4. b solo Twirling točka  ter

4. Dekleta iz Twirling in mažoretnega kluba Lucija s trenerko Anjo Radovac so uprizorila pompom točko.

Ambasadorki teh igral/plezal sta olimpijski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol, jadralki sta spodbudila otroke k rednem gibanju, vztrajnosti in doseganju ciljev – učenci so se razveselili njunih avtogramov. Po govoru podžupana Karla R. ter ravnateljice Mirele Flego in ostalih gostov, je sledilo slovesno rezanje traku. 

Veselje sečoveljskih otrok je bilo neizmerno ob takojšnjem preizkušanju plezal. Gremo akcija!!!

Irena Rupena

(Ogledano skupaj: 427, današnjih ogledov: 1)

Morda vam bo všeč tudi...