Obvestilo o zapori ceste

Spoštovani starši.

Od ponedeljka 25. septembra 2023 dalje bo zaradi večjih gradbenih del popolna zapora ceste Sečovlje center – gasilski dom. S strani občine Piran smo prejeli podrobnejše obvestilo, kjer so predstavljene faze izgradnje, zato si ga pozorno preberite. Ta zapora bo zagotovo vplivala tudi na podaljšan čas vožnje oz. prihode in odhode do šole ali. vrtca, zato se odpravite na pot pravočasno. Na več mestih bo spremenjena prometna signalizacija, pričakovati je zastoje. Šolski prevozi bodo urejeni kot doslej, prav tako avtobus, ki pripelje iz hrvaške smeri.

Najpomembnejša je seveda varnost vseh, zato moramo posebno pozornost nameniti najmlajšim, ki jih moramo o tem podučiti, jim biti zgled. Predlagamo, da se o varni hoji ali vožji v šolo pogovorite tudi doma, po potrebi se starši dogovorite med seboj tudi za skupni prevoz več otrok. Še posebej nevarni del bo predstavljala cesta Gorgo – šola, ki je sedaj enosmerna in bo v času zapore dvosmerna. Predvidevamo, da se bo promet zgostil na ostalih poteh proti šoli, zato bo potrebna dodatna previdnost (iz smeri Dragonje, skozi Čedolo).

O vseh morebitnih spremembah, ki bodo vplivale na organizacijo našega dela, vas bomo sproti obveščali.

Lep pozdrav, Mirela

09_19_2023 SZJ OBVESTILO OBČINE PIRAN O ZAPORI CESTE V SEČOVLJAH SLO ITA…-1