Otroški ekstempore v Bujah naši petošolki prinesel 2.nagrado

V sklopu dogodkov 114. Dnevov grozdja se je v Bujah v petek, 13. septembra, odvijal otroški ekstempore, na katerem so sodelovali otroci vrtcev s področja Buj, pravo pravcato tekmovanje pa je potekalo med učenci od 3. do 5. razreda osnovnih šol z območja Buj, Brtonigle in Sečovelj.

Na dogodku so našo šolo zastopali trije petošolci. Učenci so ustvarjali na temo recikliranja in okoljske ozaveščenosti, njihova dela pa so bila razstavljena na Trgu Sv. Servula, kjer je komisija dela skrbno preučila in podelila nagrade. Med nagrajenci se je znašla tudi naša učenka. Prejela je drugo nagrado, z obrazložitvijo, da »gre za delo z dobro kompozicijo, ki s svojo barvitostjo izraža veselje in vedrino«.

Nagrajenki in vsem sodelujočim iskreno čestitamo za vložen trud, izvirnost in ustvarjalnost ter želimo še veliko navdiha pri snovanju novih umetniških podvigov.

(Ogledano skupaj: 241, današnjih ogledov: 1)

Morda vam bo všeč tudi...