Moj pogled na starševstvo

VABILO NA DELAVNICO

Moj pogled na starševstvo

Delavnica je namenjena teoretični predstavitvi vzgoje skozi razlago teorije izbire William Glasserja. Ta poudarja, da so dobri odnosi temelj duševnega zdravja, varovalni dejavnik v odraščanju otrok.
V praktičnem delu se bomo usmerili v prepoznavanje lastnih prepričanj o vzgoji in starševstvu, potrebah staršev in otrok, povezovalnih in ne povezovalnih navadah v družini. Odkrivali bomo, kaj so izzivi starševstva in nad čim imamo kot starši nadzor pri vzgoji.

Delavnica je brezplačna. Delavnica je namenjena staršem osnovnošolskih otrok.
Srečali se bomo v prostorih Svetovalnega centra Istra v Kopru, 28. 2. 2023, ob 17.30.
Skupaj bomo delali 90 minut. Udeležba je omejena na 20 udeležencev. Prosimo, da udeležbo potrdite najkasneje do petka, 24.2.2023, na elektronski naslov: barbara.valic@gmail.com ali morenamedos@gmail.com .

Delavnico bova vodili Barbara Valič, univ. dipl. socialna pedagoginja, psihoterapevtka realitetne terapije (EDP, SDP) in Morena Medoš, dipl. socialna delavka, specializantka v programu za pridobitev naziva psihoterapevt realitetne terapije.

Lepo vabljeni!