Vabilo na predavanje

Spoštovani starši.

Vabimo vas na predavanje za starše z naslovom RADOSTI IN PASTI NOVE TEHNOLOGIJE, ki ga bo izvedel g. Miha Kramli, družinski terapevt in vodja Centra za zdravljenje odvisnosti v ZD Nova Gorica, v četrtek 13. 4. 2023 ob 18. uri v jedilnici Osnovne šole Sečovlje.

Miha Kramli je priznan psihoterapevt in strokovnjak za kemične in nekemične odvisnosti, ki se ukvarja predvsem z zasvojenostjo otrok in mladostnikov od interneta, socialnih omrežij in videoigric. Pri svojem delu opaža velik porast pojava tovrstnih odvisnosti že pri najranljivejši skupini – otrocih.
V predavanju boste starši dobili konkretna priporočila, kako vzgojno delovati, da boste svojemu otroku omogočili zdrav vsestranski razvoj ter preprečili, da bi pretirana uporaba digitalne tehnologije vplivala na njegovo psihološko stabilnost in učno uspešnost.

Verjamemo, da je tema zelo aktualna, zato vas pričakujemo v čim večjem številu!

Šolska svetovalna delavka: Alja Rožman
Ravnateljica: Mirela Flego, prof.