»Pokloni čas, polepšaj dan«

Vseslovenska akcija: »Pokloni čas, polepšaj dan«

V okviru projekta Zdrava šola, v katerega smo kot šola vključeni, smo se v povezavi z Nacionalnim inštitutom za javno zdravje vključili v Vseslovensko akcijo “Pokloni čas, polepšaj dan”, ki je potekala od 29.9. do 1.10.2023, ko praznujemo mednarodni dan starejših. Zaradi krepitve medgeneracijskega sodelovanja in solidarnosti med ljudmi, so učenci 3.c razreda iz Podružnične šole Sveti Peter z učiteljico Matejo Car razveselili starejše občane Lucija z lepimi mislimi in risbicami.
Vsak izmed nas lahko prispeva h poglabljanju medsebojnih odnosov in h krepitvi duševnega zdravja v družbi. Zato vsako ˝dobro˝dejanje šteje. Torej, če damo, pridobimo prav vsi!
Našim starejšim občanom želimo veliko lepih trenutkov, življenjske energije in moči.
Poglej povezavo.

Zapisala koordinatorica projekta Zdrave šole: Marinela Čapalija