Predavanje Pasti interneta in pametnih naprav

Spoštovani starši,

vabimo vas na predavanje za starše, ki bo v torek, 24. 10. 2023 ob 17.30 uri v prostorih šolske jedilnice, na temo PASTI INTERNETA IN PAMETNIH NAPRAV.

Predavala bo Nina Mezinec, kriminalistična inšpektorica na Generalni policijski upravi, v Oddelku za mladoletniško kriminaliteto, kjer se ukvarjajo z nasiljem v družini, (spletnimi) spolnimi zlorabami otrok, preventivnim delovanjem ter vsemi kaznivimi dejanji, pri katerih so žrtve ali storilci mladoletniki.

Na predavanju bo predstavila pasti interneta in pametnih naprav, poseben poudarek pa bo na spletnih spolnih zlorabah otrok ter izmenjavi intimnih datotek med otroci in mladostniki. Starši se boste seznanili s tveganji mladostnikov na spletu ter z nasveti za boljšo spletno varnost njihovih otrok.

Verjamemo, da je tema zelo aktualna, zato vas pričakujemo v čim večjem številu.