Dragi učenci, spoštovani starši!

V četrtek, 1.septembra bo šola ponovno odprla svoja vrata. Učenci od 2. do 9.r. pridete v šolo ob 8.15 (vozači ob 8. uri), nato bo v telovadnici skupni sprejem (zunanji vhod na tribune), kjer boste dobili osnovne informacije o novem šolskem letu, spoznali nove prijatelje, sošolce, učitelje. Vozni red avtobusa ostaja nespremenjen. Pouk bo potekal po urniku do 12. ure za učence do 5.r. ter do 12.50 za učence od 6. do 9.r.
1. septembra bo za vse učence organizirana malica, kosilo le po predhodnem naročilu.
Na POŠ Sv. Peter pridete učenci 2. in 3.r. ob 8.uri.
Sprejem prvošolcev na OŠ Sečovlje bo ob 10.30 v šolski jedilnici, na POŠ v Sv. Petru ob 9.uri.

Vsem skupaj želim zadovoljno in uspešno šolsko leto 2016/17.

Ker potekajo na območju šole gradbena dela, prosimo starše, da parkirate avtomobile na travnati površini nasproti vrtca in pridete do šole peš po poti mimo vrtca.

Hvala za razumevanje.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.

Priloga: skupni urnik