Govorilne ure

Skupne govorilne ure so vsak tretji delovni torek v mesecu od 16.00 – 18.00.

Zunanji učitelji:
16. 00 – 17. 00 (B. Morato, D. Gabrijel)

Vsak učitelj ima govorilne ure tudi v dopoldanskem času:

učitelj predmeti, ki jih poučuje termin ura
Barbara Abram angleščina 6.b, 7.a, 7.b, 8., 9. sreda, 4. šol. ura učilnica TJA
Anastassia Remec angleščina 2. – 5.r in 6.a torek, 2. šol. ura zbornica
Sanja Krušvar slovenščina 6. a, 7.a, 7.b, 8. in 9. r /1.skup. četrtek, 3. šol. ura učilnica SLJ
Petra Špeh

italijanščina 7.a, 7.b, 8., 3.,4.a,

slovenščina 6.b, 9./2 skup.

sreda, 3. šol. ura zbornica
Ingrid Medoš italijanščina 4.b, 5.a, 6.a, 6.b, 9.r četrtek, 2. šol. ura  pisarna ob zbornici
Karmen Fonda

italijanščina 1., 2.a, 2.b,

1.,2.r Sv.P.

petek, 4. šol. ura kabinet v 1. triadi
Dušan Gabrijel  geografija, zgodovina (6.r)  torek, 2. šol. ura zbornica
Bojana Morato  zgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika sreda, 11.00-11.15 zbornica
Marinela Čapalija biologija, kemija, naravoslovje, gospodinjstvo torek, 3. šol. ura učilnica NAR
Nataša Horvat nemščina petek, 1. šol. ura  zbornica
Simona Kolarič  glasba, likovna umet. 6.a, 6.b sreda, 2. šol. ura učilnica GUM
Andreja Ozebek  likovna umet. 7.a, 7.b, 8., 9.r in likovno snovanje torek, 6. šol. ura zbornica
Simona Zupan  matematika 7.a, 7.b, 8., 9. r, fizika  četrtek, 7.50-8.15 učilnica MAT
Vesna Viltužnik matematika 6.a, tehnika 7.a, 7.b, 8.r  torek, 1.šol. ura  kabinet v račun. učilnici
Danijela Matešić tehnika 6.a, 6.b, matematika 6.b, 5. razred torek, 2. šol. ura kabinet v 2. triadi
Adi Markač šport, šport za zdravje, izbrani šport torek, 2. šol. ura kabinet v telovadnici

Sara Herceg

Jasna Fortuna

NPŠ, IŠP, 1. razred

1.razred

petek, 3. šol. ura kabinet v 1. triadi
Irena Rupena 2.b razred ponedeljek, 4. šol. ura kabinet v 1. triadi
Marjeta Blagojević 2.a razred torek, 1. šol. ura kabinet v 1. triadi
Mateja Car 3. razred ponedeljek, 2. šol. ura učilnica 3. r
Sandra Morato   4.a razred sreda, 3. šol. ura učilnica 4.a
Betka Vatovec – Bojanić 4.b razred torek, 3. šol. ura učilnica 4.b
Darja Matelič 1., 2. razred Sv. P. četrtek, 2. šol. ura zbornica Sv.P.
Maja Kavšek 3., 4. razred Sv. P. četrtek, 1. šol. ura zbornica Sv.P.

Starše naprošamo, da se za dopoldanske govorilne ure zaradi morebitne odsotnosti učitelja (nadomeščanje, bolniška idr.), predhodno najavijo.

(Ogledano skupaj: 1.304, današnjih ogledov: 1)