OŠ Sečovlje je proslavila 70. obletnico svojega delovanja

Učenci, učitelji in ostali zaposleni na OŠ Sečovlje smo v počastitev prve slovenske šole v kraju pred 70 leti, pripravili nepozabno, izvrstno prireditev, pod geslom Moja šola včeraj, danes, jutri … Prejeli smo ogromno čestitk za odlično izvedbo, obiskovalci so bili skozi program večkrat čustveno ganjeni. Šola je dobila svojo himno, katere avtorji so prav tako učenci pod vodstvom mentorjev. Občina Piran je ob tej priložnosti  OŠ Sečovlje podelila srebrno plaketo. Poleg programa, ki se je odvijal v nabito polni telovadnici, si je bilo mogoče ogledati tudi razstavo razvoja šole od prvih začetkov do danes in razstavo likovnih ter literarnih izdelkov učencev. Razstava je na ogled v šolski avli​ ​še do 20. novembra. V tem šolskem letu bo izšel še zbornik 70. letnega delovanja šole.

Učenci in ostali zaposleni se zahvaljujemo vsem za obisk ter za kakršnokoli pomoč, staršem, krajanom, sponzorjem, donatorjem, nekdanjim zaposlenim in občini Piran.

Ravnateljica Mirela Flego, prof.

Prispevek RTV Koper (od 11. min. dalje)

(Ogledano skupaj: 1.300, današnjih ogledov: 1)