Vabilo k vpisu

Spoštovani starši in skrbniki!

12. in 13. junija bo med 14:00 in 16:30 uro na Osnovni šoli Sečovlje potekal naknadni vpis v Glasbeno šolo Piran.

Vpisovali bomo učence na naslednje inštrumente: trobento, pozavno, rog, tubo in harmoniko.
Prisotni bodo učitelji piranske glasbene šole, ki bodo kandidatom še podrobneje predstavili inštrumente in s kandidati opravili preizkus iz glasbenih sposobnosti.

Starši bodo lahko že na samem kraju izpolnili vpisni list za vpis otroka v glasbeno šolo za šolsko leto 2017/18.
V primeru, da se bo k inštrumentu vpisalo dovolj otrok, ki obiskujejo Osnovno šolo Sečovlje, bomo poskušali zanje organizirati pouk inštrumenta na osnovni šoli.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na telefonskih številkah 05 666 36 00 in 05 666 36 01.