Prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši!

Šolska stavba je poleti samevala in v petek, 1.septembra 2017 bo ponovno odprla svoja vrata, saj se v šolo vračate učenci, med njimi kar 31 prvošolcev. Še posebej njim:

Srečno na novi poti, poti učenosti!

Šolske prostore smo poleti obnovili, počistili in najbolj se veselimo nove pridobitve, sončne knjižnice.

Učenci od 2. do 9.r. ter učenci 2., 3. in 4.r. POŠ Sv. Peter pridete v šolo ob 8.15 (vozači ob 8. uri). Za učence matične šole bo v telovadnici skupni sprejem (zunanji vhod na tribune), kjer boste dobili osnovne informacije o novem šolskem letu, spoznali nove prijatelje, sošolce, učitelje.

V petek bo pouk le do 11. ure za vse učence, ko bo organiziran poseben avtobus za obe smeri, od ponedeljka, 4.9. poteka pouk po urniku (priloga).

S seboj prinesete šolsko torbo in copate.
Ta dan bo za vse učence organizirana malica, kosilo le po predhodnem naročilu na tel. 671 26 03 (kuhinja). Prav tako bo organizirano jutranje varstvo in podaljšano bivanje glede na predhodne najave na tel. 671 26 00 (tajništvo).

Sprejem prvošolcev na OŠ Sečovlje bo ob 10. uri v šolski jedilnici, na POŠ v Sv. Petru ob 17.30.

Vsem skupaj želim zadovoljno in uspešno šolsko leto 2017/18.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.

Urniki