Veseli december v 1. triadi

Učenci prve triade smo resnično doživeli veseli december.

V ponedeljek, 18. 12. nas je obiskal Dedek Mraz, presenetil nas je z veliko knjigo in polnim košem bonbonov. Povedal nam je zanimivo pravljico in pesmico ter nam zaželel vse dobro v novem letu.

V četrtek, 21.12. na prvi zimski dan, smo se učenci 1.triade in učenci podružnične šole Sv. Peter zapeljali v Koper, kjer smo si v kinu ogledali prečudovito risanko Bikec Ferdinand. Učenci so spoznali, da je dobro biti dobrosrčen in pomagati drugim. Dobrota se z dobroto vrača.

Ko smo se vrnili nazaj v šolo, je sledilo še eno presenečenje za naše učence – Srečelov. Vsak izmed učencev je dobil svojo plišasto igračko.

Ustvarjali smo voščilnice, se učili izrekati voščila, prepevali vesele pesmi in plesali. Prebirali in brali smo božične zgodbe in pravljice. Na Miklavževo pa smo si v Avditoriju ogledali baletno pravljico – dve Pepelki.