V juniju spet vsi v šoli!

Drage učenke, učenci, spoštovani starši, skrbniki!

Z veseljem vam sporočam, da se v ponedeljek, 1. 6. 2020 vrnejo v šolo učenci 4. in 5. razreda, v sredo, 3. 6. 2020 pa še učenci 6., 7. in 8.r. Pouk je obvezen za vse učence, razen za tiste z zdravstvenimi razlogi.
Šolski prostori bodo ponovno zaživeli, pouk bo potekal v matičnih učilnicah posameznega oddelka. Še naprej bomo izvajali splošne higienske ukrepe po navodilih in priporočilih NIJZ.
Učenci in starši boste prejeli več informacij s strani razrednikov, v prilogi pa si preberite Pravila ravnanja v OŠ Sečovlje v času sproščanja ukrepov epidemije COVID-19.
V upanju, da bomo uspešno zaključili posebno šolsko leto 2019/20, se vam zahvaljujem za preteklo in prihodnje sodelovanje ter vas prijazno pozdravljam.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.