Občinsko kolesarsko tekmovanje

AMD Strunjan je bil letos organizator občinskega kolesarskega tekmovanja, ki smo ga v ponedeljek, 24.4.2017 izpeljali na naši šoli, OŠ Sečovlje. Vključeni so bili učenci, ki bodo v tem koledarskem letu dopolnili 12 let.

Od prijavljenih učencev se je zahtevalo teoretično znanje iz knjižice Kolesar sem (Primotehna, 2016). Učenci so knjižico sami prebirali, smo pa še 6 ur skupaj predelovali temeljna teoretična znanja in jih analizirali.

Organizirali smo tudi vadbo na spretnostnem poligonu, ki je sprva delal otrokom kar precejšnje preglavice.

Na tem tekmovanju sta se dve deklici in dva dečka naše šole uvrstila na državno tekmovanje, ki bo 12.5.2017 na Vranskem.

Najboljši bodo sodelovali na 32. AMZS/FIA ETEC (Evropean Traffic Education Contest) KOLESARSKEM evropsko prometno-izobraževalnem tekmovanju, ki bo od 14. do 17. 9. 2017, v Albaniji.

Vodja prometne vzgoje: Roberta Jug

(Ogledano skupaj: 335, današnjih ogledov: 1)

Morda vam bo všeč tudi...