Tekmovanje društev mladi gasilec

20. aprila je na atletskem igrišču pri osnovni šoli Sečovlje potekalo regijsko tekmovanje društev mladi gasilec. Tekmovanje je organizirala obalno – kraška regija v sodelovanju z osnovno šolo Sečovlje, gasilsko zvezo Piran in prostovoljnim gasilskim društvom Sečovlje. Tekmovanja smo se kot šola udeležili s šestimi ekipami. Ekipe mlajših učencev so zasedle prva tri mesta, in sicer: Ana Grbec, Polona Guzič in Rupert Majdič so zasedli tretje mesto, Gaja Pašalić, Klara Klančar in Tjaša Batič so zasedle drugo mesto. 1. mesto pa so v kategoriji mlajših osvojili: Benjamin Petrovič, Tilen Ferran in Tinkara Nusdorfer. Tudi ekipa starejših ni ostala brez pokala. Prvo mesto pri starejših so zasedli: Vito Stanovnik, Luka Vašl in Tadej Debernardi. Ostalim ekipam pa je malo ponagajala sreča, vendar so kljub temu dosegli odlične rezultate. Pri mlajših so tekmovali še: Aljaž Špeh, Katarina Čurin in Anja Gorela, pri starejših pa: Dora Delbello, Taris Omerašević in Vita Špeh.

Vsem ekipam, ki so zastopale našo šolo čestitam in jim želim, da bodo še naprej tako uspešni na tekmovanjih.

(Ogledano skupaj: 1.043, današnjih ogledov: 1)