Prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši, skrbniki!

Iztekajo se zadnji počitniški dnevi. V ponedeljek, 2. septembra 2019, se bodo ponovno odprla šolska vrata.

Učenci od 2. do 9. razreda pridejo v šolo med 8.00 in 8.15, nato se vsi skupaj zberemo v šolski telovadnici (zunanji vhod).
V šolo prinesejo šolske torbe, peresnico in copate.

Pouk bomo zaključili ob 10. 45. Učenci vozači gredo domov z avtobusom ob 11.00.

Vsi učenci bodo imeli prvi dan malico, kosilo le po predhodnem naročilu v kuhinji (05/671 26 03). Prav tako je potrebna najava za podaljšano bivanje.

Učenci 1. razreda na matični šoli bodo imeli slavnostni sprejem ob 10. 30 uri v učilnici 1. razreda.

Od 3. 9. dalje bo pouk potekal po urniku.

V četrtek, 5. septembra, ob 17. uri, bo v šolski telovadnici prvi skupni roditeljski sestanek za vse starše vrtca in šole.

Marko Juhant, specialni pedagog za motnje vedenja in osebnosti, bo predaval na temo Kako naredimo starši otroke uspešne in srečne.

Vabljeni v čim večjem številu.

Na POŠ v Sv. Petru se učenci zberejo ob 8. uri, v učilnici 3.,4. r. S seboj prinesejo šolske copate.

Sprejem prvošolcev bo ob 9. uri.

Pouk bomo zaključili ob 11.15. Avtobus v smeri Nova vas odpelje ob 11.30.

Malica bo organizirana za vse učence, kosilo pa le po predhodnem naročilu v kuhinji. Podaljšano bivanje po potrebi.

VSEM UČENCEM IN NJIHOVIM STARŠEM ALI SKRBNIKOM, ŽELIMO USPEŠNO IN VARNO NOVO ŠOLSKO LETO 2019/20.

Zaposleni na OŠ Sečovlje
Ravnateljica: Mirela Flego, prof.