Nujno varstvo v vrtcu in izobraževanje na daljavo tudi od 16. 11. dalje

Spoštovani starši!

Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12. 11. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov tudi za področje vzgoje in izobraževanja.
Tudi od 16. novembra 2020 se bo za vse učence od 1. do 9.r. izvajalo izobraževanje na daljavo.
Vrtec bo še naprej deloval v zmanjšanem obsegu, organizirano bo le nujno varstvo otrok katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drugačen način.

Nujno varstvo otrok se bo izvajalo v enoti vrtca Sečovlje od 7.00 do 16.00.
Starši boste o vseh morebitnih spremembah seznanjeni preko razrednikov ali vzgojiteljev v vrtcu.

Vsi si želimo, da čim bolje prebrodimo te izredne razmere in se vrnemo zdravi v vrtec, v šolo, na delovna mesta.

Zahvaljujemo se vam za odgovorno ravnanje, ko poskrbite za svoje zdravje in zdravje ostalih.

Ravnateljica: Mirela Flego