Pred vstopom v novo šolsko leto 2020/21

Iztekajo se počitnice in s 1. septembrom ponovno vstopamo v novo šolsko leto, novemu znanju, podvigom in izzivom naproti. Veselimo se, da trenutna epidemiološka slika dopušča aktiviranje “modela B – OŠ”, ki omogoča, da se v vrtec in šolo vrnejo vsi otroci in učenci od 1. do 9. razreda. V zavodu bomo upoštevali ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe SARS-CoV-2.
Da bi lahko zagotovili varnost vseh udeležencev vzgojno izobraževalnega procesa v vrtcu in v šoli ter kakovostno organizirali potek dela, vas obveščamo, naj v vrtec in v šolo prihajajo samo zdravi otroci.
Le z odgovornim ravnanjem, upoštevanjem in izvajanjem vseh higienskih priporočil in ostalih ukrepov, nam bo uspelo zagotoviti varno in prijetno bivalno in učno okolje.
Podrobnejša navodila o poteku 1. šolskega dne bomo objavili v naslednjih dneh.

Ravnateljica: Mirela Flego