Nujno varstvo v vrtcu

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo vrtec zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi od ponedeljka, 26. oktobra 2020 zaprt, predvidoma za en teden. Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom SARS-CoV-2.

V času zaprtja vrtcev so starši plačila za vrtec oproščeni!

Za starše, ki morajo v naslednjem tednu delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti dela na daljavo, bo organizirano delovanje vrtca v minimalnem obsegu, ki je namenjen samo staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok. Pri odločanju o izjemah je potrebno upoštevati trenutno epidemiološko stanje v občini in dosedanje epidemiološko stanje v vrtcu, prav tako pa tudi vse predvidene ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2, ki jih je izdal NIJZ.

Nujno varstvo otrok se bo izvajalo v enoti vrtca v Sečovljah od 6.30 do 16. 00. Prosimo, da za varstvo svojega otroka predhodno(najmanj en dan prej) pokličete na tel. 031 737 222 ali na e- naslov: tina.stanovnik@ossecovlje.si.

Ob prihodu v vrtec oddate vzgojiteljici obrazca:

Izjava delodajalca

Izjava staršev

O vseh spremembah ali dodatnih ukrepih vas bomo sproti seznanjali.

Želimo vam prijetne jesenske dni in ostanite zdravi!

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.