Pričetek gradnje učilnic

Spoštovani starši!

Obveščam vas, da bo od ponedeljka, 31. maja 2021, ob šoli gradbišče. Zaradi dozidave dveh novih učilnic na zahodni strani stavbe bomo v celoti zaprli zunanji vhod za 1. triado. Onemogočen bo tudi prehod iz avtobusnega postajališča in iz smeri vrtca (glej sliko). Vhod v šolo bo za vse učence in uporabnike mogoč le iz smeri parkirišča ali skozi glavni vhod.

Gradnja bo trajala do konca avgusta, zato prosimo, da se gradbišču ne približujete in upoštevate spremembe hišnega reda in vse varnostne ukrepe. Ker bodo šolske poti in parkirišča v času gradnje dodatno obremenjena, vas prosimo za povečano skrb za varnost vseh otrok, strpnost in razumevanje.

Zahvaljujemo se občini Piran, ki financira investicijo, skupaj z učenci in zaposlenimi se veselimo novih učilnic, ki jih nujno potrebujemo že v šolskem letu 2021/22. Upamo, da bo gradnja potekala nemoteno, skupaj bomo spremljali rast novih učilnic.

Hvala za razumevanje.

ravnateljica Mirela Flego, prof.