Obvestilo o pričetku samotestiranja

Spoštovani starši.

Od 17. 11. 2021, moramo slediti določbam 8. in 21. člena Odloka, iz katerih izhaja, da morajo vsi učenci OŠ izvajati testiranje s testi HAG za samotestiranje za potrebe vzgojno izobraževalnega programa, pri čemer se samotestiranje opravi v vzgojno izobraževalnem zavodu.
Na OŠ Sečovlje bomo samotestiranje opravljali po sprejetem Protokolu (priloga).
Želimo si, da bi samotestiranje učencev v šoli sprejeli na miren način in z razumevanjem.
Razumemo tudi starše, ki ne bodo podali soglasja za samotestiranje učencev, in se bodo s tem za svojega otroka odločili za pouk na daljavo.

Prepričani smo, da bomo tudi z vašo pomočjo pripomogli k uspešni izvedbi samotestiranja tudi na naši šoli, predvsem pa prispevali zajezitvi širjenja virusa SARS-CoV-2.

Skupaj bomo zmogli.

Kolektiv in ravnateljica OŠ Sečovlje

ProtokolIzjava starševIzobraževanje na daljavo – sklepDodatna pojasnila k okrožnici