Teden otroka

V vrtcu Sečovlje smo  tudi letos ob Tednu otroka, pripravili različne dejavnosti in še dodatno popestrili dneve v vrtcu.

Letošnja tema je bila: SVET V KATEREM ŽELIM ŽIVETI.

Pripravili smo zanimiv in pester program , ki nas je spremljal preko celega tedna.

VRTEC SEČOVLJE:

Po vseh skupinah smo organizirali jesenske ustvarjalne delavnice, kjer so otroci ustvarjali iz naravnega materiala. Pripravili smo tudi pravo tržnico , kjer so otroci prodajali in kupovali domače sadje in zelenjavo.

Starejši otroci  so se skupaj z vzgojitelji  odpravili na pohod proti Krogu; tam so opazovali konje, nabirali divji kostanj in se igrali. Mlajši so se podali po bližnji okolici vrtca.

Na šolskem atletskem igrišču smo se vključili v športne igre.

Rajali in zabavali smo se na vrtčevskem igrišču, kjer smo si spekli slastne palačinke.

PODRUŽNIČNI VRTEC SV. PETER:

Tudi mi smo pripravili tržnico in nakupovali sadje in zelenjavo. Starejši otroci so odšli na pohod v gozdiček. Na igrišču smo izvedli športno dopoldne in se športno zabavali.

Ustvarjali smo jesenske slike.

Najmlajši so spoznavali jesenske plodove in si ogledovali buče. Starejša skupina je pripravila gledališko predstavo in jo zaigrala mlajši skupini.

Ves teden smo se veliko igrali, saj je bil teden otroka v znamenju igre.

Teden otroka